سمپاشی منازل

حشرات و موجودات موذی ناقل بیماری‌های مختلف هستند و می‌توانند سلامت انسان را به خطر بی‌اندازند. برخی بیماری انتقال می‌دهند و برخی به وسایل زندگی ضرر می‌زنند، بهترین راه حل مبارزه با این آفات سمپاشی اصولی و حرفه ای است. سمپاشی منازل به دلیل حضور افراد مختلف، مثل کودکان و بانوان باردار و….به شدت حائز اهمیت است و با روش‌های غیراستاندارد نمی‌توان دست به سمپاشی زد.
نکته‌ی مهم‌تر در امر سمپاشی منازل دانستن نوع حشرات و استفاده از میزان درست سم است و سمپاشی نوین با بهره گیری از جدیدترین و بروزترین متدهای جهان با بالاترین کیفیت و بدون آسیب رساندن به شما، محیط زندگی‌تان را از وجود حشرات پاک می‌کند.

 

 

اصول سمپاشی منازل

باید بدانید در زندگی آپارتمانی فقط سمپاشی واحد خودتان کافی نیست و باید تمام ساختمان را سمپاشی کرد تا نتیجه مطلوب ،برای شما به دست بیاید. درواقع سمپاشی‌ موفق خواهدبود که از پشت بام آغاز شود و تا زیرزمین، پارکینگ، موتورخانه و… را در برگیرد.
توجه داشته باشید که سمپاشی را بیشتر در فصل زمستان که زمان تخم ریزی جانوران موذی از جمله، ساس، کک و …است انجام می‌دهند؛ اما هرگز خودتان دست به سمپاشی نزنید چرا که سمپاشی غیر اصولی به شما، خانواده‌تان و محیط زندگی‌تان صدمات جدی وارد می‌کند. ما در این زمینه مشاوران و کارشناسان باتجربه و حرفه ای را در اختیار داریم که می‌توانند شما را راهنمایی کنند.